Ile-kosztuje-prowadzenie-fanpage

Ile kosztuje prowadzenie fanpage? 

Często spotykam się jeszcze z tym, że odpowiedzialność za Social Media traktowane jest jako mało wymagająca praca, którą można wykonać niejako z doskoku i przy okazji. Nie mogę zaprzeczyć, że czasem zdarzają się osoby z taką lekkością oraz ze znajomością firmowej społeczności.

Dlaczego Facebook zablokował link do mojej strony WWW? 

Problem z adresem URL, Facebook blokuje przesyłanie – CO ROBIĆ? Jeśli nie możesz przesłać komuś linka do swojej strony WWW w komunikatorze Facebook lub Twoje reklamy przestały się wyświetlać z uwagi na komunikat bezpieczeństwa, to ten post jest dla Ciebie! Powody blokady oraz rozwiązania.

Suplement SYNERGIA 

Krótki opis projektuWireframes are generally created by business analysts, user experience designers, developers, visual designers, and by those with expertiseSkrót pracy  Try Now  Wykonane elementyYou don’t need to have a full time ecommerce business to earn a little extra money through your website. You don’t even need to be there all the time. Optimize next-generation bandwidth […]

Synergia 

Sklep z piżamami – SenseLine 

Od czego zaczęliśmyZałożyciele marki zgłosili się do nas na wczesnym etapie tworzenia swojego biznesu, co dało nam odpowiednią przestrzeń do stworzenia wyraźnej marki podążającej za potrzebami świadomego konsumenta. Można śmiało powiedzieć, że towarzyszyliśmy i pomagaliśmy na każdym technicznym etapie rozwoju projektu. Zaprojektowaliśmy nie tylko wizerunek, sklep oraz komunikację, pomogliśmy również w organizacji sesji zdjęciowych oraz w […]

Jak prowadzić firmowego Instagrama? 

Właśnie otworzyłeś swoją nową firmę, może zdobyłeś już nawet pierwszych klientów. Zastanawiasz się jak zaistnieć w Social Media? Przeczytaj ten artykuł, żeby dowiedzieć się, jak zrobić to lepiej niż Twoja konkurencja.