Darmowa wycena

Umów konsultację


Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na kontakt bezpośredni oraz akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Budowa Strony Internetowej

Sprawimy, że Twoja witryna faktycznie zacznie przyciągać klientów.

Nie będzie tylko laurką w internecie, ale faktycznym narzędziem sprzedażowym.

Streamline visionary networks

MCSE boot camps have its supporters and its detractors. Some people do not understand why.

Drive dot-com e-services

Audio player software is used to play back sound recordings in one of the many formats available.

Utilize customized content

Advertising is telling the world how great you are, while publicity is having others tell the world.

Co powinien zawierać

projekt Twojej strony?

Bez tych elementów Twoja strona może ładnie wyglądać, ale nie będzie odpowiednio działać

Narzędzia analityczne

oraz statystyki

Jeśli nie wiesz jaki ruch generuje Twoja strona, to działasz na ślepo.

Razem z projektem otrzymasz od nas zaawansowane narzędzia analityczne oraz pokażemy Ci jak z nich korzystać.

Optymalizację prędkości ładowania

Prędkość, z jaką ładuje się Twoja strona, to jeden z najważniejszych czynników pozycjonowania w Google. Pozwól, że się tym zajmiemy - Twoja strona będzie ładować się w ułamek sekundy.

Synchronizację

z narzędziami reklamowymi

Nawet, jeśli nie planujesz uruchamiać reklam pierwszego dnia, narzędzia marketingowe będą Ci prędzej czy później niezbędne. U nas ich konfigurację otrzymasz w pakiecie budowy.

Gwarancję i wsparcie

po oddaniu projektu

Martwi nas ilość zapytań z prośbą o naprawę strony. Nie daj sobie wmówić, że strona jest "gotowa" trzeba ją stale pielęgnować...

Daj sobie w tym pomóc!

Odpowiedni serwer z zadaniami cyklicznymi

Fundamenty muszą być trwałe, a serwer musi być Twój. Nie daj się namówić na tworzenie strony na serwerze agencji.

Wasze częste pytania

Ile kosztuje Budowa Strony WWW

Cena wykonania strony internetowej zależy od tego, jak bardzo projekt jest złożony. Witryna, która posiada miedzy 10 -15 stron to przedział między 5 tyś a 15 tyś złotych. (Obejmuje to projekt graficzny, okodowanie, szerokie wdrożenie)


Jak widzisz rozstrzał może być duży, ale

podstawowe strony zaczynają się już od 3 tyś zł. 

Czy tworzycie strony z gotowych szablonów

Co do zasady w Metis Media budujemy dedykowane projekty oparte o znane systemy CMS (Systemy Obsługi Treści). Budowa Strony na gotowym szablonie tworzy wiele komplikacji, nie tylko na etapie budowy, ale też później w aktualizacji i wsparciu. Najczęściej to co jest do wszystkiego jest też do niczego. Postaw na Stronę Internetową, która będzie dopasowana do Ciebie i do wymagań Twoich klientów … przecież to NIE TY masz się dopasować do swojej strony.

Ile trwa Budowa Strony WWW

Jak się domyślasz, zależy to od wielu czynników. Jednak zazwyczaj proces budowy oraz wdrożenia Strony Internetowej trwa od 2 tyg. do 4 tyg. Razem z wyceną otrzymasz harmonogram, a w czasie budowy będziemy regularnie raportować o postępach.

Co jeśli chcę nanieść poprawki w projekcie?

Twoje uwagi wdrażamy do projektu na dwóch etapach: 

  1. Przy pierwszym projekcie koncepcyjnym
  2. Tydzień po tym jak projekt zostanie wdrożony (okres testowy).

Pozwala to wyeliminować nie tylko drobne błędy, takie jak literówki, czy martwe klawisze, ale też duże błędy logiczne, które tak często można spotkać w mniej dopracowanych projektach.


Co do nanoszenia zmian po okresie testowym, to tutaj również Cię kryjemy. Często robimy to dla naszych klientów bezpłatnie lub po atrakcyjnych stawkach. 

Czy autorski CMS jest dobrym wyborem?

Budowa indywidualnego systemu zarządzania treścią może być dobrym rozwiązaniem, jeśli prowadzisz duże przedsiębiorstwo, które tego wymaga. Musisz się jednak liczyć z kosztami utrzymania takiego systemu oraz jego rozwojem.

Zazwyczaj proponujemy budowę na WordPress lub Joomla.

Są to sprawdzone platformy, które nierzadko pozwolą Ci aktualizować swoja stronę w sposób darmowy.

Czy moja strona będzie responsywna?

Krótka odpowiedź to oczywiście TAK. 

Jednak musisz wiedzieć, że sama responsywność nie zawsze jest wystarczająca, aby strona działał odpowiednio na telefonach, czy tabletach. Najczęściej tworzymy dedykowane wersje strony dostosowane do różnych urządzeń. Zdarza się również tak, że dla niektórych branż projektujemy stronę przede wszystkim na urządzenia mobilne. 

Can Smart School app run on an iPag or other tablets?

Sint detraxit vix ex, tamquam suscipit vis in. Ex minim audire intellegam pri, et vidisse scriptorem nam. Eu agam dolor constituto vix, eam an veri eirmod. Eum dicit pertinax atomorum at. Pro ea nulla maiestatis scripserit, erat ornatus cum an.

How do i get help and ask questions from Smart?

Sint detraxit vix ex, tamquam suscipit vis in. Ex minim audire intellegam pri, et vidisse scriptorem nam. Eu agam dolor constituto vix, eam an veri eirmod. Eum dicit pertinax atomorum at. Pro ea nulla maiestatis scripserit, erat ornatus cum an.

Czego nie ma konkurencja?

Przychodzą do nas klienci ze zrobioną stroną, często jednak ich strona nie spełnia standardów do wdrożenia zaawansowanych kampanii reklamowych.

Powodów, dlaczego tak się dzieje jest wiele, ale większość z nich wynika z błędów popełnionych podczas projektowania.

Nauczeni doświadczeniem myślimy przyszłościowo, więc budujemy strony, tak, aby były kolejnymi trybikami w biznesie, a nie jedynie wizytówką.

Sprawny proces budowy

Konsultacje i Pomoc Marketingowa

Integracja z Social-Media

oraz z zewnętrznymi narzędziami

Analiza marketingowa

Strona to narzędzie, które ma podnieść Twoją sprzedaż oraz ułatwić Ci zdobycie nowych klientów.

Dlatego tworzymy ją, tak, aby wspierała Twoje działania marketingowe i pozwalała Ci odpowiednio podkreślić swoje mocne strony!

Unikatowy projekt graficznych

To, jak będzie wyglądać Twoja strona ma ogromny wpływ na odbiór Twojej marki. Pamiętaj, że to tylko jeden z elementów układanki jakim jest wizerunek w sieci.

Aby zwiększyć Twoją rozpoznawalność intensywnie pracujemy nad tym, aby Twoja strona była rozpoznawalna i robiła efekt "WOW"!

Kursy wideo

Chcemy żebyś był / była niezależny/a pod względem edycji treści na swojej stronie!

Dlatego do każdego projektu dołączamy pakiet filmów instruktażowych, który łatwo pozwoli Ci wdrożyć pracowników, lub dokonać zmian samodzielnie!

Co może wpłynąć na wycenę?

Cena Twojej strony lub sklepu internetowego zależy od wielu czynników. Warto porównać oferty i wybrać taką, która w przyszłości da Ci najwięcej korzyści - umów się na konsultację, a otrzymasz precyzyjną wycenę.

Teksty na stronę.

Kto je pisze?

Nie musisz wiedzieć, jak napisać teksty na stronę. Jeśli dokładnie wiesz, co i w jaki sposób chcesz przedstawiać to świetnie. Jednak jeśli masz wątpliwości, to zrobimy to za Ciebie - Ty naniesiesz tylko drobne korekty. 

Rozwiązania systemowe

a może sprzedaż produktów?

Jeśli myślisz o sprzedaży produktów wirtualnych lub potrzebujesz systemu rezerwacyjnego, to jesteś w dobrym miejscu. Wiemy jak wdrożyć idealnie zaprojektowane pod Ciebie narzędzia, tak, aby były spójne z całą witryną i faktycznie wspierały Twoją działalność. Jeśli myślisz, że to jest drogie, to jesteś w błędzie …

Masz gotową

kreację graficzną?

Kreacja graficzna to klucz do Twojej rozpoznawalności. Twój wizerunek będzie się pojawiać na wielu platformach, dlatego dobrze jest go dostosować, aby był elastyczny. Możemy zrobić to za Ciebie, jednak w Budowie Strony WWW pomoże już gotowe opracowanie.

Sugerowany budżet

na stronę, która spełnia Twoja wymagania...

od 4.500zł

*Podana sugerowana cena jest kwotą netto.